Oferta

Otwarta gospodarka rynkowa sprawiła, że wymiana towarów na całym świecie rozwija się z każdym dniem. Transport odgrywa więc coraz większą rolę i na każdym kroku ma duże znaczenie dla naszego życia. Tym samym zdecydowaliśmy się również firmę Pro Trans skierować właśnie w stronę transportu. Dokładniej zajęliśmy się zabezpieczeniem ładunków, które mają być transportowane.
 
Każdemu człowiekowi zdarzało się, że w czasie przenoszenia czy przewożenia pewne produkty ulegały uszkodzeniu. Dlatego również każdy zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo ważne jest skuteczne zabezpieczenie ładunku, który ma być transportowany. Jest to kwestia bardzo ważna, która w dużej mierze decyduje o tym, czy ładunek dotrze do celu bez uszkodzeń. I właśnie temu zagadnieniu poświęciliśmy kilkanaście lat swoje pracy w Pro Trans.
 
Obecnie Pro Trans to marka, która mówi sama za siebie. Lata doświadczeń sprawiły, że udoskonaliliśmy swoją ofertę i jesteśmy w stanie podjąć się dla Państwa praktycznie każdego zdania, gdy chodzi o zabezpieczenie ładunków do transportu. W tej chwili nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się profesjonalnym zabezpieczeniem towarów z użyciem najnowszych rozwiązań.
 
Nasza oferta to właśnie zabezpieczenie towarów w każdej postaci. Pierwszym krokiem, który podejmujemy przy każdym zleceniu to analiza zadania jakie przed nami staje. Gdy ową analizę uda się już wykonać staramy się zasugerować klientom jaka forma transportu dla ich ładunku będzie najlepsza i będzie gwarantować największe bezpieczeństwo. Jest to jednak tylko nasza sugestia, ostateczna decyzja zawsze pozostaje w gestii naszego klienta.
 
W momencie, gdy już uda się wybrać transport przechodzimy do meritum sprawy czyli naszej oferty. Przed nami najważniejsza kwestia: zabezpieczenie ładunków. Również w tym względzie na samym początku analizujemy sytuację i wybieramy środki, które najlepiej zabezpieczają ładunek. W tym momencie dzielimy ładunki na części i wybieramy te, które będą podróżować razem. Jednocześnie szukamy najlepszych środków zabezpieczających. W tym momencie nasza oferta składa się z kilkudziesięciu różnorakich środków, które stosowane są w czasie transportu. Warto tutaj wspomnieć między innymi takie elementy jak: maty antypoślizgowe, kaptury termoizolacyjne, opakowania izotermiczne, papier antypoślizgowy, worki powietrzne, pochłaniacze wilgoci, slip-sheet, poduszki powietrzne, wskaźniki temperatury, wskaźniki wstrząsu, taśmy antypoślizgowe, blokady do chłodni, poziome blokady ładunków. Spośród nich wybieramy te, które w przypadku danego ładunku będą sprawdzać się najlepiej. Następnie przedstawiamy naszą ofertę klientom i podejmujemy wspólną decyzję o tym jak zabezpieczyć ładunek. Ostatnia faza naszej pracy to już techniczne zabezpieczenie ładunków z użyciem wybranych przez nas materiałów.
 
Wybierając naszą ofertę możecie być pewni, że Wasz ładunek dotrze do celu bez żadnych uszkodzeń, a stosowane przez nas zabezpieczenia niezależnie od warunków spiszą się perfekcyjnie. 


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

KONTAKT

Biuro handlowe
Telefon:
Telefon/Faks:
E-mail:
(22) 721-04-52
(22) 721- 04-53
info@pro-trans.pl
Ul. Poznańska 194, 05-850 Ożarów Maz.
Przedstawiciel Regionalny - Południ
Telefon:
Telefon/Fax:
E-mail:
(32) 293-13-58
(+48) 668 295 251
kbuczek@pro-trans.pl
Copyright © 2013 Nazwa Firmy. All Rights Reserved.
Wykonanie: JELLINEK studio.