O nas

Pro Trans to firma, która ma kilkanaście lat doświadczenia w branży transportowej. W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy transport, jego zasady mają w małym palcu, dzięki czemu gwarantują Państwu najwyższą jakość wszystkich realizowanych prac. Nasza siedziba w Ożarowie Mazowieckim jest doskonałym punktem wypadowym na cały kraj. Zajmujemy się więc zleceniami z całego kraju i podejmujemy się zabezpieczenia ładunków każdego roku. To właśnie zabezpieczenie ładunków stało się naszą domeną.
 
Zdając sobie sprawę z tego, że transport w dużej mierze to przewożenie ładunków przygotowaliśmy ofertę zabezpieczenia tychże przewożonych towarów. Nikt nie chce bowiem, by przeznaczone przez niego do transportu produkty uległy uszkodzeniu w procesie transportu. Dlatego dzięki nam możecie być pewni, że wszystko bezpiecznie i w całości dotrze do celu. Nasi pracownicy przez lata pracy w naszej firmie przygotowali się do zadań ekstremalnych. Tym samym jesteśmy w stanie zająć się wszystkim co tylko ma być przewożone. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwoliło nam udoskonalić naszą ofertę i uczynić ją bezkonkurencyjną.
 
W tej chwili Pro Trans to firma, która zajmuje się dziesiątkami klientów z całego kraju. Regularnie organizujemy zabezpieczenie towarów każdego rodzaju, które przeznaczone są do transportu morskiego, samochodowego bądź lotniczego. Pomagamy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie, które w Waszym przypadku będzie sprawdzać się najlepiej. Dzięki temu przygotujcie transport od A do Z i o nic nie będziecie musieli się obawiać.
 
Profesjonalne działania sprawiły, że zaufało nam już wielu klientów. Ich opinie będą najlepszym znakiem jakości naszych działań. Warto wiec zapoznać się z nimi jeśli jeszcze wahacie się czy skorzystać z oferty Pro Trans. Jednocześnie na potwierdzenie naszego profesjonalizmu mamy liczne certyfikaty i wyróżnienia, które stwierdzają jakość naszej pracy. Każdego dnia staramy się udoskonalać dla Państwa, czym gwarantujemy, że organizowane przez nas transporty przebiegają bez zarzutu a towary docierają bez uszkodzeń. Razem z nami możecie korzystać z różnego rodzaju nowoczesnych zabezpieczeń takich jak wskaźniki przechyłów czy pochłaniacze wilgoci do kontenerów, które sprowadzamy jedynie od sprawdzonych dystrybutorów. Tym samym mamy gwarancję jakości tychże materiałów, które niekiedy mają przez sobą niezwykle ciężkie zadanie ochrony ładunku przed uszkodzeniem w wielogodzinnym transporcie. Wiedząc jakie to trudne nigdy nie oszczędzamy na stosowanych przez nas materiałach zabezpieczających, gdyż wiemy, że mogłoby to doprowadzić do zniszczenia ładunków.
 
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm zajmujących się transportem jak i osób prywatnych. Staramy się zadowolić każdego klienta, dlatego z odpowiednim szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Niezależnie od tego czy transport będzie składał się z kilku pudełek czy też z kontenerów, które zapełnią cały statek. W naszej firmie wszystkie produkty zawsze będą zabezpieczone perfekcyjnie. Tym samym każdy ładunek, bez uszkodzeń dotrze do celu. 


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

KONTAKT

Biuro handlowe
Telefon:
Telefon/Faks:
E-mail:
(22) 721-04-52
(22) 721- 04-53
info@pro-trans.pl
Ul. Poznańska 194, 05-850 Ożarów Maz.
Przedstawiciel Regionalny - Południ
Telefon:
Telefon/Fax:
E-mail:
(32) 293-13-58
(+48) 668 295 251
kbuczek@pro-trans.pl
Copyright © 2013 Nazwa Firmy. All Rights Reserved.
Wykonanie: JELLINEK studio.